Výsledky

Tradiční klubový tenisový turnaj ve čtyřhře mužů - 2021

Tenisový klub Vyškov uspořádal v sobotu 12. 6. tradiční klubový turnaj ve čtyřhře mužů pro rekreační hráče.

Turnaje se zúčastnilo 15 párů. Již úvodní boje ve skupinách naznačily, že turnaj nebude pro nikoho procházkou růžovým sadem. K vidění byly nejen jednoznačné výsledky, ale také napínavé zápasy, které přinesly nejedno překvapení na úkor favorita.

Přes prohru v základní skupině a šťastně vybojované čtvrtfinále se nakonec se všemi nástrahami v cestě nejlépe popasovala dvojice Richard Jičínský a Leoš Veselý. Ve finále zdolali přesvědčivě předchozími bitvami poznamenaný pár Marcel Grepl, Petr Zemánek. V boji o 3. místo uspěli Kamil Kaňa s Petrem Macháněm proti Karlovi Jílkovi s Martinem Studnařem.

Výkonný výbor tenisového klubu blahopřeje všem vítězům. Ti z vás, kteří jste tentokrát nevyhráli, nezoufejte. Hned na nejbližší akci máte možnost odvety.

Závěrem patří velké poděkování sponzorům, kteří poskytli do turnaje krásné ceny, a samozřejmě hráčům a všem ostatním, kteří se podíleli na zdárném průběhu turnaje.

Kontakt

Tenisový klub Vyškov z.s.
Mlýnská 541/10
682 01 Vyškov

IČ: 658 40 950

tenisvyskov@tenisvyskov.cz

Tenisový klub Vyškov - mapa

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.