O nás

Nová Tenisová Akademie Vyškov


Spojujeme vášeň pro tenis, sport a pohyb s tréninkem pro amatérské i závodní hráče. Zakládáme si na vysoké kvalitě poskytnutých služeb, na které dohlíží zkušený šéftrenér Dominik Podsedník.

Jsme připraveni Vaše děti přivítat a ukázat jim, co všechno mohou s tenisem zažít. Bez ohledu na to, jestli jsou začátečníci, pokročilí nebo jen hledají nový sportovní koníček.
Naše akademie nabízí:
 
  • Kvalitní tenisový výcvik pro všechny věkové kategorie
  • Příjemný tenisové areál v srdci Vyškova
  • Individuální tréninkové plány přizpůsobené každému hráči
  • Podporu od profesionálních trenérů s bohatými zkušenostmi

Dominik Podsedník - nový šéftrenér TK Vyškov a Tenisová Akademie Vyškov

Dominik je medailista z MČR v mládežnických kategoriích - jednotlivců i družstev. Reprezentoval ČR na mnoha juniorských i seniorských zahraničních turnajích. Ze zdravotních důvodů musel v 18 letech ukončit kariéru. Od roku 2019 je členem týmu Barbory Krejčíkové jako sparingpartner. Společně trénovali a působili na několika grand slamech. Svou zkušenost sbíral v mnoha českých i zahraničních klubech. Je trenérem II třídy. Plánuje své zkušenosti zúročit jako šéftrenér, rovnou v nově vznikající Tenisové akademii ve Vyškově. Bude působit pod tenisovým klubem a povede tým nadaných trenérů. Cílem je ve Vyškově opět probudit tenisovou vášeň a vychovat budoucí výborné sportovce.

Kontakt

Tenisový klub Vyškov z.s.
Mlýnská 541/10
682 01 Vyškov

IČ: 658 40 950

tenisvyskov@tenisvyskov.cz

Tenisový klub Vyškov - mapa

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.